Tři traily v celkové délce 5 kilometrů.

Bikepark Rock-it-nice

Bikepark Rock-it-nice

Bikepark Rock-it-nice se nachází v areálu Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Pro milovníky downhillu jsou připraveny tratětak, že si na své přijde každý včetně rodin s dětmi. Park je určen pro cyklisty od 5 do 80 let.

Bikepark v Rokytnici nad Jizerou je směrován jak na pokročilé jezdce na horských a downhillových kolech, tak i pro méně zkušené a začínající jezdce. Sjezdová trať je vedena přímo pod lanovou dráhou se spousty skoky, klopenky a překážky, které jsou výhradně přírodní (pařezy, kameny, dřevo). Mají zde tři trasy všech obtížností, černou, červenou a modrou. Součástí bikeparku jsou i lesní traily a na bikery tak čeká spousta pohodové zábavy na svazích Lysé hory

Součástí bikeparku je půjčovna kol, servis a bikeshop v zázemí haly lanové dráhy Horní Domky. V půjčovně najdete sjezdová kola značky KROSS a Mondraker, pro dospělé tak i děti. O ochranu jezdců se v půjčovně postará firma O´Neal a její chrániče. Na parkovišti P1 můžete využít další půjčovnu, kde mají v sortimentu elektrokola, horská XC kola také nejen pro dospělé. Novinkou jsou sjezdové koloběžky, se kterými vás vyvezou i na lanovce. 
 
Popis tratí
Sjezdovka červená: obtížnost středně těžká/těžká, délka 1.500 m - sjezdová trať využívaná i k závodům, po cestě dolů narazíte na mnoho skoků jak hliněných, tak dřevěných, pod lanovkou nechybí technické rozbité pasáže, na otevřených pláních si naopak užijete pořádnou rychlost na dřevěných rampách. 

Freeride Line červená: obtížnost lehká/středně těžká, délka 1.650 m - trať, která nepostrádá flow a šetří s klesáním, ideální i pro méně zkušené jezdce, převážně hladký povrch, po cestě mnoho boulí a klopenek, díky kterým si svoje tempo najde i zkušený jezdec

Flowline modrá: Lehká trať vhodná i pro začátečníky a rodiny s dětmi, mírné klopenky a přírodní překážky, délka 1.700 m.