Časté otázky

NOVINKA: Infrasauna Physiotherm Eco-Fit II Plus k využití zdarma.

Infrakabiny Physiotherm nabízí kombinaci nízkoteplotní infračervené technologie a patentované technologie lávového Písku (LavaTechTM), které jsou obě jedinečné, a zároveň plně sladěny na potřeby lidského těla. Keramické trubice, naplněné lávovým pískem absorbují a uchovávají teplo delší dobu při konstantní teplotě. Toto teplo je následovně přenášeno ve formě přirozeného infračerveného záření. Toto je pak snadno absorbováno kůží a pak vstupuje do lymfatických tkání a do kardiovaskulárního systému hluboko uvnitř těla. Při teplotách od 30°C toto mírné vnitřní teplo uvádí do chodu fyziologické mechanismy tepelné regulace. Dochází ke zdravému, zevnitř těla iniciovanému pocení , které garantuje optimální efekt při výrazně nižší tělesné teplotě než při horečce (38°C).

Co Vám přinese používání infrakabiny Physiotherm

  • Zmírnit přepětí a bolest svalů

  • Zvýšit krevní oběh a zlepšit metabolismus svaloviny

  • Snížit stresové zatížení

  • Urychlit regeneraci a napravit únavu způsobené fyzickou námahou

  • Posílit imunní systém takže se zvýší jeho obranyschopnost

  • Dík silnému pocení okamžitě podpoří očistný a detoxikační proces ve Vašem těle

Wifi připojení je opravdu velmi rychlé.

Chalupa je přímo pod parkovištěm P1. V zimě tedy zaparkujete i když nemáte 4kolku, nemusíte se bát že už nevyjedete po nasněžení, silnice se pravidelně upravuje. Na auto vidíte krásně z okna.

Možnost bezklíčového předání na Vaše přání nejen v době COVIDové.

Restaurace U Udatných je přímo naproti cca 100 metrů, najdete zde vyžití pro děti i dospělé. Venkovní terasa s dětským koutkem a v zimě sáňkování. Otevřeno každý den 11:00 - 20:00 dle sezony. Výdejové okénko v provozu. Jídla i obsluha prostě skvělá, máme osobně vyzkoušeno a léty prověřeno. https://www.facebook.com/udejny

Restaurace Kamínek také nadohled nad chalupou cca 300 metrů. Výdejní okénko otevřeno. Kvalitní jídlo i obsluha.

Na svahu si moc chválí Big Food Garage Restaurant and Bar.

Obchod Tesco na náměstí otevřeno denně 6:00 - 21:00. Vzdálenost 2,5 km, 5 min autem. 

Z chalupy ale vlastně ani nemusíte jít nikam nakupovat - vše Vám ochotně dovezou https://rozvoz.jilemnickaobchodni.cz/?fbclid=IwAR2GJbD00sZa0myXNulLDzPkXun0vz_piYtYWSoKq0CbP8zNfud9vEQ5px0  Rozvoz je zdarma nad 250 Kč objednávky.

Ptáte se často jestli můžete vzít s sebou pejska. Rozhodli jsme se, že do nové roubenky si to nepřejeme. Pejsky máme moc rádi, jednoho jsme měli 13,5 let doma, proto víme, co to obnáší. Dokonalá čistota se po mazlíčcích opravdu špatně udržuje. A bohužel občas něco poničí. Omlouváme se tedy předem, ale toto pravidlo je striktní.

Kuchyň je plně vybavena - nemusíte vozit opravdu žádné nádobí ani tablety do myčky. Máme základní koření, čaje do zásoby.

Sáňky máme 2 kvalitní kusy, tak můžete ušetřit místo v autě.

Místo na uložení lyží v chalupě, sušák na lyžáky a rukavice k dispozici.

Voda je pitná.

Vhodné pro vozíčkáře pouze v přízemí.

Stejně jako zákaz kouření nejen kvůli dětem, ale stejně jako svíčky to není dobrý nápad v dřevěném objektu.

Zahrada k chalupě pouze pod ní směrem k potoku, 109 m2. Směrem k silnici je sousedovo:) Celoročně je možné k chalupě přijet. Vyložit nebo naložit zavazadla a pak zaparkovat na P1, pár metrů od chalupy.

V létě budeme upravovat - dětské hřiště, další vyžití, tak se máte na co těšit. Trochu nás zima zdržela, ale děláme na tom... Terasa, plynový gril a zahradní nábytek připravený na posezení...

Aktualní obsah vinotéky zde, nemusíte tedy vozit ani vlastní vína, ceny jsou příznivé. Víno skvělé.